Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki prezent na święta

Utworzony przez angelo, 1 października 2012 r. o 18:12
Ja kupiłam narzeczonemu voucher na przejazd sportowym autem w Devil-Cars. Wystarczy wejść na ich stronę i dokonać wyboru auta i toru a jest w czym wybierać i cenowo myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie :) Od luksusowych aut typu Lamborghini czy Ferrari po bolidy wyścigowe jak KTM X-BOW. Kilka kliknięć a satysfakcja mężczyzny gwarantowana w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszym prezentem bedzie wykupienie przejażdżki sportowym samochodem po torze. Prezent trafiony dla każdego niezaleznie od wieku i płci. Taki prezent podarowałam mojemu tacie i bratu tktóry ma 13 lat i z dego wzgledu ze jest maly i nie posiada jeszcze prawa jazdy ;) jeździł jako pasazer z zawodowym kierowcą :) Obaj byli na rawde zadowoleni :) i całą rodzina spędziliśmy fajnnie czas na torze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem zwolenniczką praktycznych prezentów :) na przykład jakiś smartwatch czy coś takiego. Ja ostatnio dawałam swojego chłopakowi w prezencie kamerkę samochodową Garett i był mega zadowolony :) a ja sama sobie zamówiłam od nich smartwatcha właśnie i też jestem zadowolona z wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta bez skarpet się nie obędą! Także skarpetki i voucher do tunelu aerodynamicznego w Lesznie kupię dla swojego faceta. Będzie i śmiesznie i oryginalnie. Skarpety z zabwnymi wzorami wybiorę. Do paczki dorzuczę czekoladę i mój facet jest kupiony. On za czekoladą, by w ogień skoczył :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja generalnie lubię prezenty praktyczne, takie też kupuję rodzinie :) akcesoria sportowe, czy sprzęty do kuchni, no zazwyczaj pytam wprost i każdy wysyła listę prezentów z której wybieram :) ale jak szukasz jakichś inspiracji to polecam popczytać w necie, ja byłam na ***s://trafionyzakup.pl/prezent-na-swieta-bozego-narodzenia/ , zawsze jakiś pomysł może Ci się przydać, powodzenia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może stacje pogody, zobaczcie ten poradnik prezentowy: ***s://stacje-pogody.pl/artykul_pomysl_na_prezent_swiateczny_stacja_pogodowa_cz_5,106.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mamy mam juz prezent narzekała, że ją bolą plecy od odkurzania, pomyśleliśmy z rodzeństwem, że jej iRobota kupimy. Dla reszty rodzinki jeszcze nie mam prezentów, w weekend będę miała chwilę czasu to siądę i poszukam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też powoli kompletuję już prezenty gwiazdkowe dla rodziny. Fajną opcję wprowadził Teatr Rampa - Otwarty Bilet Podarunkowy dla dwóch osób. Kupiłam rodzicom, będą mogli sobie samodzielnie wybrać, na jaki spektakl będą chcieli pójść po Nowym Roku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj widzicie - virtualo.pl/swiateczne-promocje/?utm_source=www&utm_medium=belka&utm_campaign=inspiracje Może i książki nie są czymś oryginalnym, ale w roli prezentu powinny się odnaleźć znakomicie. Tzn. wiadomo, że nie każdy jest czytający, ale chyba pod każdego można ogarnąć coś ciekawego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnym pomysłem na prezent jest jakieś sportowe akcesorium :) może piłka, może buty, a może koszulka ulubionej drużyny? ;) Fajnie jest zrobić zakupy w 11teamsports, bo paczka dochodzi bardzo szybko :) Ja jestem bardzo zadowolony z zakupów u nich ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla dziadków czy jakiejś cioci, to sprawdzą się odlewy gipsowe z firmy Ramy Czasu. Wejdźcie na stronę i popatrzcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnym prezentem jest na pewno zestaw kosmetyków. Ja kupiłam swojej mamie rok temu i była zachwycona. Jeżeli szukasz czegoś ciekawego, polecam sprawdzić ofertę Pat&Rub. Dobre ceny i świetne zestawy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kupiłem fajny sprzęt od yamahy czyli  A-S701 dla brata, bo wiem że jest zapaleńcem jeżeli chodzi o takie rzeczy, na stronie tophifi akurat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim prezentem na święta były słuchawki ze strony tophifi, aktualnie mają fajne promki tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, patrzyłem ostatnio i bardzo atrakcjne mają tam ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podpisuje się dwiema rękami pod tophifi, świetny pomysł na prezeznt, ja z tamtąd zamawiałem gramofon i super jakość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja również. Ceny słuchawek mają bardzo atrakcyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezent na święta to powinna być jedna z lepszych rzeczy, osobiście kupiłem ojcu odtwarzacz cd ze strony tophifi no i drogo nie wyszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja tez wlasnie z tophifi brałem blu raya ostatnio i się nie zawidołem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli bardziej formalne prezenty, to według mnie lepiej zachować trochę luzu i może pomyśleć o audio jako prezencie, tophifi ma dobry i profesjonalny asortyment
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...